طرز تهیه بیسکویت خانگی ترکیه ای

0

طرز تهیه بیسکویت خانگی ترکیه ای

بیسکویت خانگی ترکیه را برای مهمانان در کنار چای یا قهوه قرار دهید. این بیسکویت خانگی شیرین، ساده تهیه می شود. این رسپی برای هشت نفر است. با ویکی ناب همراه باشید تا با طرز تهیه بیسکویت خانگی ترکیه ای آشنا شوید.

طرز تهیه بیسکویت خانگی ترکیه ای

مواد لازم:

کره نرم: ۱۲۵ گرم

پودر قند: ۱ لیوان

تخم مرغ: ۱ عدد

بیشتر بخوانید

طرز تهیه کنسرو لیمو (Preserved lemon)

طرز تهیه حلوا کاسه شیرازی به دو روش

طرز تهیه حلوا زرد شیرازی

طرز تهیه مرغ نمکی چینی

نشاسته ذرت: ۱ لیوان

بکینگ پودر: ۱ پاکت

وانیل: ۱ پاکت

آرد: تقریبا ۲ لیوان

طرز تهیه:

برای درست کردن این بیسکویت خانگی ترکیه، با استفاده از کره نرم شده همه مواد را با هم مخلوط کرده و خوب ورز داده خمیر خیلی نرمی است اما به دست نمی چسبد اگر خمیر به دست چسبید یک قاشق  غذا خوری دیگر می توانید آرد بریزید این خمیر را روی میز با کمک وردنه به قطر نیم سانت باز کرده و با قالب گرد بیسکویت ها را قالب زده در فر ۱۸۰ درجه به مدت ۱۸ تا ۲۰ دقیقه می پزیم  دقت کنید که این بیسکویت را زیاد نپزید چون زمانیکه سرد شود سفت می شود و موقع چیدن بیسکویت ها را  با فاصله بچینید.

این بیسکویت خانگی بسیار خوشمزه می باشد و علاوه بر خوشمزه بودن روش تهیه آن خیلی هم آسان است. توصیه میکنم این بیسکویت سریع و ساده را درست کنید. از این به بعد مطمئنم که این بیسکویت را آماده خواهید کرد. این بیسکویت بسیار متفاوت است، اگر دوست دارید بیسکویت متفاوتی درست کنید این را امتحان کنید. بیسکویت ترکیه ای یک انتخاب متفاوت و سالم است که عطر و طعم خاطره انگیزی دارد. با درست کردن این بیسکویت یک تجربه دیگری را به تجربیات خود اضافه کنید تا تجربه طعم فراموش نشدنی را با خود به همراه داشته باشید. امیدوارم از سرو بیسکویت ترکیه ای خانگی خوشمزه و خوش طعم لذت کافی را برده باشید و مجددا بیسکویت ترکیه ای را با دستور ما تهیه کنید.

منبع بخش آشپزی ویکی ناب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.