طرز تهیه ژله آکواریوم برای کودکان

0

طرز تهیه ژله آکواریوم برای کودکان

ژله آکواریوم یا ژله دریایی برای کودکان دسری خوشمزه و زیبا می باشد که از محبوبیت بسیاری در بین مردم و به خصوص در بین کودکان برخوردار است. شما می توانید ژله آکواریومی را در جشن تولد کودکتان آماده کنید. ژله آکواریومی را می توانید در ظروف مختلف و به شکل های متنوع درست کنید. با ویکی ناب همراه باشید تا با طرز تهیه ژله آکواریوم آشنا شوید.

طرز تهیه ژله آکواریوم

مواد لازم:

پاستیل به شکل ماهی: به مقدار لازم

بیشتر بخوانید

طرز تهیه حلوای تقویتی

طرز تهیه حلوای پسته

طرز تهیه حلوای کدو حلوایی

طرز تهیه ترحلوا زعفرانی

پاستیل به شکل جلبک: به مقدار لازم

پاستیل به شکل برگ: به مقدار لازم

ژله بلوبری: ۱ یا ۲ بسته

قالب یا تنگ ماهی یا ظرف پیرکس

طرز تهیه:

ژله آکواریوم یکی از ایده های بسیار جالب برای سفره عید و البته جشن تولد بچه ها میباشد که درست کردن آن بسیار کار آسانی است، برای درست کردن این ژله زیبا ابتدا هر بسته ژله را داخل یک لیوان آب جوش حل کنید و یک لیوان آب سرد به آن افزوده، خوب هم بزنید. مایه را از صافی عبور دهید تا تکه های ژله باقی نماند و ژله را در یک آکواریوم و یا یک ظرف مناسب ریخته آن را در یخچال بگذارید تا نیم بند شود، دقت کنید که ژله کاملا بسته نشود و اصطلاحا نیم بند شود. بعد از نیم بند شدن ژله آن را از یخچال بیرون آورده و پاستیل ها را داخل آن قرار داده و در یخچال بگذارید تا خوب بسته شود.
بعد از اینکه ژله خوب بسته شد آن را با شکلات های سنگی به سلیقه خودتان تزیین کنید و سر میز ببرید. ژله ما آماده است. امیدوارم از سرو ژله آکواریومی یا دریایی لذت کافی را در کنار خانواده و عزیزان و کودکانتان برده باشید و مجددا ین زله خوشمزه را با دستور تهیه ما آماده کنید و لذت ببرید. نوش جان.

منبع بخش آشپزی ویکی ناب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.