طرز تهیه کرم ژله توت فرنگی

0

طرز تهیه کرم ژله توت فرنگی

کرم ژله توت فرنگی نوعی دسر است که از مخلوط ژله و پودینگ تهیه می شود. شما می توانید برای تهیه این دسر از پودر ژله و پودینگ آماده استفاده کنید و یا اینکه پودینگ را خودتان تهیه کنید. کرم ژله توت فرنگی یک دسر شیک و خیلی لطیف و خوشمزه می باشد. اگر تا به امروز این دسر خوشمزه را امتحان نکرده اید حداقل یک بار ارزش آن را دارد که این کرم خوشمزه را امتحان کنید. با ویکی ناب همراه باشید تا با طرز تهیه کرم ژله توت فرنگی آشنا شوید.

طرز تهیه کرم ژله توت فرنگی

مواد لازم:

ژله توت فرنگی: ۱ بسته

خامه صبحانه: ۳ قاشق غذاخوری

شیر: ۳ لیوان

بیشتر بخوانید

طرز تهیه اسپرینگ رول حلوا

طرز تهیه حلوای مجلسی

طرز تهیه حلوا شکلاتی

طرز تهیه حلوای خرما

شکر: ۷ قاشق غذاخوری

نشاسته ذرت: ۲ قاشق غذاخوری

آرد سفید: ۲ قاشق غذاخوری

وانیل: به مقدار لازم

طرز تهیه:

ابتدا ژله توت فرنگی را درست می کنیم. ژله را در یک لیوان آب جوش کاملا حل می کنیم. سپس یک لیوان آب سرد می ریزیم. ژله را در لیوان میریزیم و به صورت مایل داخل یخچال قرار می دهیم تا ببندد. سپس شیر و شکر و وانیل و نشاسته ذرت و آرد را باهم مخلوط می کنیم و روی حرارت می گذاریم. زمانی که شروع به جوشیدن کرد خامه را اضافه کنید. (میی توانید کمی رنگ صورتی در مواد بریزید). خوب هم میزنیم تا موادمون کاملا مخلوط شود و مثل فرنی غلیظ شود. حرارت را خاموش می کنیم و میگذاریم سرد شود. در نهایت روی ژله می ریزیم و دوباره در یخچال می گذاریم تا ببندد. مقدار شکر بستگی به ذائقه ی خودتان دارد میتوانید بیشتر بریزید.

امیدوارم از خوردن کرم ژله توت فرنگی در کنار خانواده و عزیزانتان لذت کافی را برده باشید و مجددا این کرم خوشمزه را با دستور تهیه ما آماده کنید و در کنار خانواده لذت سرو آن را ببرید. نوش جان.

منبع بخش آشپزی ویکی ناب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.